0

Kurumsal Web Tasarım

İyi bir web sitesi, etkin tanıtım için kolay bir araç olmayı sağlarken; sade ve şık bir tasarıma da sahip olmalı. Nettrend® 'in hazırladığı web siteleri online hayatta başarılı olunması için gerekli tüm niteliklere sahiptir.

E-Ticaret Sitesi

Nettrend®, bütün e-ticaret sitelerini; ürün verileri, içerik, tasarım, sunum, sipariş yönetimi ve iadelere kadar tüm yönleri ile güçlü bir içerik yönetimi sistemi ile yönetilebilir kılar.

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları, hemen hemen hergün kullandığımız Google arama motorunda yayınlanan reklamlardır. Nettrend®, sizin için Adwords hesabınızı profesyonel olarak yönetir.

Özel Yazılım Projeleri

Nettrend® bünyesinde yıllardır yüzlerce profosyonel web sitesi yapıldı. Yapılan bütün web siteleri özel tasarıma sahip ve müşterilerin ihtiyaçları analiz edilerek hazırlanmıştır.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Online ticaret her geçen gün büyüyor. Başarılı satışlar yapmak istiyorsanız detaylarda fark yaratmalısınız. Ürünleriniz benzer binlerce ürünlerin arasından fotoğraflarınız sayesinde ayırt edilecektir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Yaparken sizin için gerekli sosyal ağları belirler ve hesaplarınızı oluştururuz. Oluşturulan hesaplardan, nitelikli müşteri kitlesine özel paylaşımlar yaparız.

Mobil Uyumlu Modern Tasarımlar

Sizin için, en yeni teknolojileri takip ediyor, kurumsal itibarınız için çalışıyoruz..

0

Haberler

Nettrend® ' den güncel haberler için haberler sayfamızı ziyaret edin. Tüm Haberleri İncele

502 Bad Gateway Nedir?


Bilgisayarınıza giren herhangi bir kötü amaçlı yazılım ya da virüs, tarayıcınızdaki ayarları bozmuş olabilir. Kullandığınız güvenlik duvarı internet trafiğinizi engellemiş olabilir.

İncele

Cache Nedir?


Önbellek olarak bilinen cache, isminden de anlaşılacağı üzere, internette yaptığınız işlemlerin geçici bir süre boyunca bilgisayarınızın belleğinde kalması anlamına gelir.

İncele

SSL sertifikası ne işe yarar?

SSL birbiri ile nasıl haberleşeceğini protokol olarak bilen iki uygulama arasında güvenli bir iletişim katmanı oluşturur.


İncele

DNS Nedir?


Domain Name System teriminin kısaltılmış adı olan DNS, Alan İsimlendirme Sistemi anlamına gelir. Kullanım amacına göre alt bölümlere ayrılır.

İncele

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

PROJELERİNİZ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN